Resultat 2018

Resultat 2018

 

Juni Extreme

NOVICE, Ej tid

1. Johanna Almfelt - Wiktoria 119p

2. Susanne Lille-Dundee bon Joe 117,5p

3. Susanne Karning-Sonette 105,5p

4. Anna Graf- Vaterlo 89p

5. Lotta Hernek-Odin 66,5p

 

Unextreme PRO, ej tid

1. Caroline Almfelt- Tuff Turns Magic 176,5p

2. Therese Lindbergh- She´s a jack born in black 153p

3. Emma Holmstöm-Sunlight of wonder 136p

4. Susanne Tyrebrink- Sammie 130,5p

5. Lena Karlsson- Mustik 125,5p

 

Extreme PRO division USA poäng. klass i klass

1. Anki Karlsson- Zippies Zide Kick EXCA Nr: 4197. 208,744p

2. Caroline Almfelt - Tuff Turns Magic EXCA Nr:4461.. 199,038p

3. Kalle Karlsson- Sliprocks Logan EXCA Nr:4449. 195,09p

 

Unextreme Intermediate Medium, ej tid

1. Therese Lindberg- She´s a jack born in black. 160p

2. Johanna Almfelt-Wiktoria. 156p

3. Susanne Lille - Dundee bon joe. 144p

4. Susanne Tylebrink- Sammie 139,5p

5. Susanne Karning - Sonette. 138,5

6. Lena Karlsson- Mustik. 121p

 

Extreme Intermediate Medium,på tid, USA poäng

1. Kalle Karlsson- Sliprocks Logan EXCA Nr: 4449. 188,386p

2. Anki Karlsson- Zippies Zide Kick EXCA Nr: 4197. 180,984p

 

 

 

 

 

Unextreme CM Ranch 22 april

 

Klass 1:

Unextreme Green youth

1. Gabrielle Lindros- Simson, 63,5, 61, 124,5

2. Jennie Almfelt- Ibrahim, 56, 56,5, 112

3. Johanna Almfelt- Viktoria, 53,5, 58,5, 112

 

Klass 1

Unextreme Green

1. Sandra Goffe- Fillie, 58,5, 64, 122,5

2. Magnus Almfelt- Tuffturns Magic, 58, 59,5, 117,5

3, Ebba Johnnson- Lillian, 58, 56,5, 114,5

4. Linnéa Ivarsson- Tindra, 53,5, 54, 107,5

5. Christina Gustavsson- Cocis 49,5, 51, 100,5

6. Ramona Hellberg- Sipirit of Wings 48,5, 49,5, 98

 

Klass 2 Unextreme western

1. Jenny Noren- Simson, 88,5, 94,5, 182,5

2. Susanne Tylebrink -Sammie 83,82, 165

3. Helena Tibblin- Sunni, 79,5, 83,5, 163

4. Ebba Johnnson- Lillian, 74,5, 78, 152,5

5. Sandra Goffe- Fillie, 71, 77, 148

6. Anna Roempke- Pollu dot com, 71,5, 71,5 143

7. Veronica Piippo- Stjärna, 60,5, 65,5, 126

8. Susanne Karing- Sonette, 0, 73, 73

 

Klass 3: Unextreme Cowboys & Cowgirls

1. Caroline Almfelt- Tuff Turns Magic, 84,5, 86,5, 171

2. Susanne Tylebrink- Sammie, 81, 84,5, 165,5

3. Helena Tibblin- Sunni, 84,5, 78,5, 163

4. Caroline Almfelt- Plaudits Little Snapper, 74, 71,5, 145,5

5. Krister Vauhkonen- Wildrags Golden Flash, 68,5, 76, 144,5

6. Anna Roempke- Polly dot com, 65,5, 70, 135,5

 

GRATTIS!

Copyright © All Rights Reserved